Değerlerimiz

Otomotiv Sektörü için Modern
Çözümler Oluşturmak

Temel Conta kendini otomotiv sektöründeki teknolojik gelişmelere ve yeniliklere adamıştır. Mühendislik bölümümüz halihazırdaki en iyiyi üretmek ve yeni ürünler için gerekli teknolojiyi ve operasyonlardaki ihtiyaçlarımızı araştırır. Biz her zaman en son teknolojiyi kullanarak üretilmeyen/üretilemeyen ürünleri geliştirmek için hazırız.

Çevresel
Sorumluluk

Temel Conta yeryüzüne saygılıdır. Çevrenin korunması için üzerimize düşeni yapmak ve bu alanda ahlaken doğru bir yaklaşım için her türlü çabayı gösterir ve sorumluluk alırız.

Müşteri
Desteği

Temel Conta kendini müşteri memnuniyetine adamıştır. Uzun yıllar vermiş olduğumuz hizmet neticesinde müşterilerimizin alım öncesi ve sonrasında iyi bir hizmet için bize güvendiğini biliyoruz. Sağladığımız destek ürün kalitemize bağlıdır. Temel Conta olarak düzgün, sorunsuz ve zamanında teslim edilen ürünler ve satış sonrası destek sunuyoruz.

Çalışan Desteği ve
Güvenlik

Çalışanlarımıza değer veririz. Bu özveri ve bütünlük olmasaydı, Temel Conta bugün var olmazdı. Kaliteli üretim için çalışanlarımızın özveri ve bütünlüğü gerekmektedir. Bu nedenle, amacımız her zaman onların ihtiyaçlarına karşı duyarlı olmak ve firmamızda yardımsever ve moral verici bir atmosfer yaratmaktır. Tüm süreç boyunca çalışanlarımızın güvenliğini sağlamak bizim için büyük önem taşır.