Çalışan Memnuniyeti ve İş Sağlığı

Çalışan memnuniyetini, kaliteyi ve farkı yaratan insandır. Ürünlerin kaliteli olmasının altında bilinçli personelimiz emekleri ve etkili bir yönetim şeklimiz rol oynar. Bizim de kaliteli ürünlerimizin, sektördeki farkımızın ve başarılarımızın temelinde; çalışkan, tecrübeli ve bilinçli personelimiz yer almaktadır. Kaliteli ürünlerimiz, çalışkan personelimizin başyapıtıdır.

 

Sürekli değişen ve tarafımızdan yakın olarak takip edilen teknolojik gelişmeler başarımızın bir diğer bir etkenidir. Çünkü sloganımızda da geçtiği gibi “Yüksek teknoloji iyi ürünü doğurur.” Yüksek teknolojiyi kullanarak iyi ürünleri yaratıyoruz. Çalışma arkadaşlarımızın daha iyi ve modern çözümler üretebilmesi ve verimliliklerini artırabilmeleri için gerekli eğitimleri vererek, gelişmelerini ve ekip çalışmalarında daha etkin olmalarını sağlıyoruz.

 

İş emniyeti çalışanlarımızın güvenliği sağlamak, çalışanlarımızın haklarını gözetmek ve çalışma şartlarını iyileştirmek bizim için önceliktir.

 

  • Çalışanların motivasyonunu ve sadakatini ön planda tutmak,

 

  • Çalışanların performanslarını değerlendirmek, onlara sürekli eğitim ve kendilerini geliştirme olanağı sağlamak,

 

  • Çalışanların kariyer planlarını yaparak verimliliklerini artırmak,

 

  • Çalışanlar arasında kendini geliştirme alanında fırsat eşitliği yaratmak, şeffaf ve açık bir yönetim politikası izlemek,

 

  • Çalışanların maddi ve manevi haklarının korunmasını gözetmek,

 

  • Çalışanlar için iş sağlığı, iş güvenliği konusundaki gereklilikleri yerine getirmek bu doğrultudaki sorumluluklarımızdır.