Değerlerimiz

Otomotiv Sektörü için Modern Çözümler Oluşturmak

 

Temel Conta kendini otomotiv sektöründeki teknolojik gelişmelere adamıştır. Mühendislik bölümümüz yeni ürünler için gerekli teknolojiyi ve operasyonlardaki ihtiyaçlarımızı araştırır. Biz her zaman üretilmeyen ürünleri geliştirmek için hazırız.

 

 

Çevresel Sorumluluk

 

Temel Conta yeryüzüne saygılıdır. Çevrenin korunması için üzerimize düşeni yapmak ve bu alanda ahlaken doğru bir yaklaşım için her türlü çabayı gösterir ve sorumluluk alırız.

 

 

Müşteri Desteği

 

Temel Conta kendini müşteri memnuniyetine adamıştır. Müşterilerimize alım öncesi ve sonrasında iyi bir hizmet vermek için bize güvendiğini biliyoruz. Sağladığımız destek ürün kalitemize bağlıdır. Temel Conta olarak düzgün, sorunsuz ve zamanında teslim edilen ürünler sunuyoruz.

 

 

Çalışan Desteği ve Güvenlik

 

Çalışanlarımıza değer veririz. Bu özveri ve bütünlük olmasaydı, Temel Conta bugün var olmazdı. Kaliteli üretim için çalışanlarımızın özveri ve bütünlüğü gerekmektedir. Bu nedenle, her zaman onların ihtiyaçlarına karşı duyarlı olmak ve firmamızda yardımsever ve moral verici bir atmosfer yaratmaktır. Tüm süreç boyunca çalışanlarımızın güvenliğini sağlamak bizim için büyük önem taşır.